Załóz darmowe konto w kilka sekund!
Po zakończeniu testów możesz zrezygnowac bez żadnych konsekwencji

Testuj ofertę Premium
bez żadnych zobowiazań
Oferta Basic
jest darmowa na zawsze!
konto za darmo
Testuj ofertę Premium
bez zadnych zobowiazań

Czym jest system BizIn

main_art_img

Informacje ogólne

BizIn to nowoczesny system wspomagający codzienną działalność przedsiębiorcy całkowicie zgodny z najnowszymi wymogami Ministerstwa Finansów.

Dzięki niemu w prosty i niezwykle szybki sposób można wystawiać faktury i inne dokumenty przychodowe, zarządzać wieloma magazynami, monitorować sytuację finansową swojej firmy, czy automatyzować niektóre czynności jak chociażby comiesięczne wystawianie dokumentów stałym klientom - faktury automatyczne. Wszystko to i wiele więcej, za pośrednictwem bezpiecznego połączenia SSL z dowolnego miejsca na świecie.

Jednym kliknięciem można również wygenerować dokumenty JPK (Jednolity Plik Kontrolny) niezbędne podczas e-kontroli, które zaczną dotykać polskich przedsiębiorców już od 1 lipca 2017 roku.

Więcej szczegółów

Onlinowość programu BizIn daje wiele możliwość niedostępnych w tradycyjnych programach tego typu. Bez problemu można wystawić fakturę bezpośrednio z komputera nabywcy lub w terenie, z przenośnego urządzenia twojego handlowca - fakturowanie online. W sytuacji występowania kilku miejsc prowadzenia działalności - pracownicy wystawiając dokumenty sprzedażowe, mają możliwość zachowania ciągłości numeracji faktur sprzedażowych oraz wglądu w stany magazynowe innych oddziałów.

System BizIn obsługuje wszystkie waluty świata i wiele języków na dokumentach sprzedaży oraz automatycznie pobiera aktualne kursy NBP niezbędne w tego typu dokumentach.

Budowanie własnej bazy kontrahentów jest niezwykle proste dzięki integracji z bazą Głównego Urzędu Statystycznego.

W celu wykonania dokładnej analizy finansowej, na którą najczęściej ma się czas po normalnych godzinach pracy, nie ma konieczności przenoszenia danych księgowych, np. z dysku pendrive do komputera domowego, czy przynoszenia całego pliku faktur, gdyż logując się poprzez Internet, na swoje konto w systemie BizIn.pl, mamy wgląd w najbardziej aktualny stan firmy.

Rozbudowany Magazyn

W BizIn.pl możesz swobodne zarządzać nawet kilkoma magazynami online, a dzięki przemyślanemu i dedykowanemu przedsiębiorcy interfejsowi zyskujesz pełną kontrolę nad firmą. Zarządzany towar można grupować (produkcja), przypisywać do własnych kategorii, śledzić miejsce dostawy czy znaleźć sprzedawcę od którego dokonaliśmy zakupu. Wyróżniającą nas cechą jest również możliwość opisywania towaru numerem seryjnym i numerem partii co umożliwia znaczne przyśpieszenie procesu sprzedaży poprzez wykorzystanie czytnika kodów kreskowych.

Dzięki zintegrowaniu magazynu z rejestrem dokumentów zakupowych i sprzedażowych, zawsze wiadomo komu i kiedy został sprzedany dany towar oraz od kogo został on kupiony.

Główne zalety programu BizIn

To tylko niewielka część możliwości systemu. W celu poznania wszystkich zachęcamy do odwiedzenia działów: Pełna lista funkcjonalności, Pytania i odpowiedzi i Nowości.

Wybierz jeden z dostępnych pakietów, zarejestruj się i sprawdź jak wygląda praca w nowoczesnym i niezawodnym systemie do zarządzania firmą.

Opinie naszych Klientów

Wielu z naszych Klientów zaufało nam już dawno, dołącz do nich teraz i Ty.
Podziel się swoimi opiniami na temat naszego systemu z innymi użytkownikami.

Profesjonalny system. Szczerze polecam.

Polecam bizin.pl. My używamy go jako narzędzie dla mobilnego przedstawiciela i sprawdza się. Często są wprowadzane zmiany na prośbę użytkownika - co jest bardzo pomocne :)

Super system. Dział serwisowy pomagał w dostosowaniu systemu dla moich potrzeb pod Firmę Angielską. Jestem zachwycony.

Bardzo prosty i przyjazny interfejs. I co najważniejsze wszystko jest online.

Korzystam z programu od ponad rok i jestem bardzo zadowolony. Łatwa obsługa, dobrze działający interfejs. Polecam!

Wiele rozbudowanych funkcjonalności oraz dostęp z każdego miejsca i o każdej porze – super.

33 019
zadowolonych klientów

Dane kontaktowe

+48 725 060 408 - Biuro Obsługi Klienta biuro@bizin.pl - Kontakt e-mail

Dane adresowe

BizIn Sp. z o.o. ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce NIP: 657-28-39-511, KRS: nr 0000341341 Kapitał zakładowy: 50 000 zł.

Pomoc techniczna

Telefon: +48 725 060 408 E-mail: biuro@bizin.pl FAQ: Pytania i odpowiedzi
Loading...