aktualności

Sprzedaż towarów przy pomocy czytnika kodów kreskowych

11 listopad 2013, 21:31 Poniedziałek
Sprzedaż towarów przy pomocy czytnika kodów kreskowych limit_size

W edycji dokumentu przychodowego, pojawiła się nowa funkcjonalność - sprzedaż towaru przy pomocy czytnika kodów kreskowych. Sprzedaż tego rodzaju wymaga, aby firma miała zaznaczone w konfiguracji opcje umożliwiające ewidencjonowanie w magazynie numerów produktów lub numerów seryjnych przypisanych do towaru.

Sprzedaż następuje w oknie aktywnej edycji dokumentu przychodowego, a numer towaru zostanie wprowadzony za pomocą czytnika kodów kreskowych, po kliknięciu na ikonkę "magazyn (czytnik)".

Jeśli wpisany kod odpowiada towarowi na magazynie zostanie on automatycznie dodany do dokumentu kosztowego.

Należy pamiętać, że system podczas sprzedaży bierze pod uwagę ustawioną w podmiocie metodę wydawania towaru z magazynu (w kolejności FIFO lub LIFO).

Konfiguracja parametru odbywa się w miejscu: "Moje konto -> "Konfiguracja" -> "Główne parametry podmiotu" -> "Rejestr Magazynowy"

Uwaga!

System działa najlepiej, jeśli czytnik jest skonfigurowany w taki sposób, aby po wczytanym kodzie wysyłany był znak entera.

Przydatne linki:

Opinie
naszych klientów

33 946
zadowolonych
klientów

Wielu z naszych Klientów zaufało nam już dawno, dołącz do nich teraz i Ty. Podziel się swoimi opiniami na temat naszego systemu z innymi użytkownikami.

Kontakt

Dane
kontaktowe
+48 725 060 408 - Biuro Obsługi Klienta
biuro@bizin.pl - kontakt e-mail
Dane
adresowe
ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce
NIP: 657-28-39-511, KRS: nr 0000341341
Kapitał zakładowy: 50 000 zł.
Pomoc
techniczna

Dane osobowe będą przetwarzane przez BizIn Sp. z o.o., ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce, ("BizIn.pl"), jedynie w celu odpowiedzi na wysłane zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać niniejszą zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@bizin.pl.

BizIn.pl