Szyfrowanie
danych

  • wszystkie dane między użytkownikiem, a serwisem https://system.bizin.pl przesyłane są bezpiecznym i szyfrowanym protokołem SSL (128 bitowe klucze, TLS 1.2),
  • konto każdego użytkownika jest chronione przez e-mail i hasło, które jednoznacznie go identyfikują w systemie,
  • hasła przechowujemy jedynie w postaci zaszyfrowanej. W rezultacie jedynym sposobem, by zalogować się po utracie hasła, jest ustanowienie nowego, co znacząco podnosi bezpieczeństwo zawartych w systemie danych. Dodatkowo zalecamy zgodnie z rozporządzeniem MSWIA z dnia 29 kwietnia 2004 zmieniać hasło co 30 dni i pilnować aby zawierało co najmniej 8 znaków alfanumerycznych.

Kopie
zapasowe

  • nasi Klienci nie muszą obawiać się kradzieży, pożarów, awarii swoich komputerów, ani innych nietypowych zdarzeń, w skutek których mogliby utracić swoją dokumentację. Za pomocą szyfrowanego połączenia dane przesyłane są dwa razy na dzień do zapasowej serwerowni w odrębnej lokalizacji. Kopie bezpieczeństwa składowane są w postaci zaszyfrowanej.

Bezpieczna
lokalizacja serwera

  • serwery, na których działa system, monitorowane są 24 godziny na dobę Do obsługi systemu dopuszczani są jedynie autoryzowani administratorzy, którzy dyżurują przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.
  • lokalizacja serwera jest zabezpieczona przed pożarami, dostępem niepowołanych osób oraz posiada zasilanie niezależne od zasilania miejskiego.

Automatyczne
aktualizacje

  • nasi klienci zawsze posiadają najnowszą wersję systemu BizIn.pl. Aktualizacje wgrywane są automatycznie na każde konto.

Opinie
naszych klientów

34 013
zadowolonych
klientów

Wielu z naszych Klientów zaufało nam już dawno, dołącz do nich teraz i Ty. Podziel się swoimi opiniami na temat naszego systemu z innymi użytkownikami.

Kontakt

Dane
kontaktowe
+48 725 060 408 - Biuro Obsługi Klienta
biuro@bizin.pl - kontakt e-mail
Dane
adresowe
ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce
NIP: 657-28-39-511, KRS: nr 0000341341
Kapitał zakładowy: 50 000 zł.
Pomoc
techniczna

Dane osobowe będą przetwarzane przez BizIn Sp. z o.o., ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce, ("BizIn.pl"), jedynie w celu odpowiedzi na wysłane zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać niniejszą zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@bizin.pl.

BizIn.pl