Promocja

Szyfrowanie danych

  • wszystkie dane między użytkownikiem, a serwisem https://system.bizin.pl przesyłane są bezpiecznym i szyfrowanym protokołem SSL (128 bitowe klucze, TLS 1.2),
  • konto każdego użytkownika jest chronione przez e-mail i hasło, które jednoznacznie go identyfikują w systemie,
  • hasła przechowujemy jedynie w postaci zaszyfrowanej. W rezultacie jedynym sposobem, by zalogować się po utracie hasła, jest ustanowienie nowego, co znacząco podnosi bezpieczeństwo zawartych w systemie danych. Dodatkowo zalecamy zgodnie z rozporządzeniem MSWIA z dnia 29 kwietnia 2004 zmieniać hasło co 30 dni i pilnować aby zawierało co najmniej 8 znaków alfanumerycznych.

Kopie zapasowe

  • nasi Klienci nie muszą obawiać się kradzieży, pożarów, awarii swoich komputerów, ani innych nietypowych zdarzeń, w skutek których mogliby utracić swoją dokumentację. Za pomocą szyfrowanego połączenia dane przesyłane są dwa razy na dzień do zapasowej serwerowni w odrębnej lokalizacji. Kopie bezpieczeństwa składowane są w postaci zaszyfrowanej.

Bezpieczna lokalizacja

  • serwery, na których działa system, monitorowane są 24 godziny na dobę Do obsługi systemu dopuszczani są jedynie autoryzowani administratorzy, którzy dyżurują przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.
  • lokalizacja serwera jest zabezpieczona przed pożarami, dostępem niepowołanych osób oraz posiada zasilanie niezależne od zasilania miejskiego.

Automatyczne aktualizacje

  • nasi klienci zawsze posiadają najnowszą wersję systemu BizIn.pl. Aktualizacje wgrywane są automatycznie na każde konto.

Opinie naszych klientów

35 293
zadowolonych
klientów

Wielu z naszych Klientów zaufało nam już dawno, dołącz do nich teraz i Ty. Podziel się swoimi opiniami na temat naszego systemu z innymi użytkownikami.

BizIn.pl