Załóz darmowe konto w kilka sekund!
Po zakończeniu testów możesz zrezygnowac bez żadnych konsekwencji

Testuj ofertę Premium
bez żadnych zobowiazań
Oferta Basic
jest darmowa na zawsze!
konto za darmo
Testuj ofertę Premium
bez zadnych zobowiazań

Bezpieczeństwo

main_art_img

Po pierwsze bezpieczeństwo

W trosce o naszych Klientów zbudowaliśmy system, który zapewnia wyjątkowe bezpieczeństwo w zakresie przechowywania danych. Mamy pełną świadomość spoczywającej na nas odpowiedzialności. Skupiliśmy szczególną uwagę by dostosować serwis do wszystkich wymogów jakie nakłada na nas ustawa o ochronie danych osobowych. Całość jest monitorowana przez wykwalifikowaną kadrę informatyków 24 godziny na dobę - 7 dni w tygodniu.

Zachęcamy do zapoznania się z wybranymi mechanizmami wdrożonymi w systemie BizIn.

Szyfrowanie danych

  • wszystkie dane między użytkownikiem, a serwisem https://system.bizin.pl przesyłane są bezpiecznym i szyfrowanym protokołem SSL (128 bitowe klucze, TLS 1.2),
  • konto każdego użytkownika jest chronione przez e-mail i hasło, które jednoznacznie go identyfikują w systemie,
  • hasła przechowujemy jedynie w postaci zaszyfrowanej. W rezultacie jedynym sposobem, by zalogować się po utracie hasła, jest ustanowienie nowego, co znacząco podnosi bezpieczeństwo zawartych w systemie danych. Dodatkowo zalecamy zgodnie z rozporządzeniem MSWIA z dnia 29 kwietnia 2004 zmieniać hasło co 30 dni i pilnować aby zawierało co najmniej 8 znaków alfanumerycznych.

Bezpieczna lokalizacja serwera

Serwery, na których działa serwis https://system.bizin.pl monitorowane są 24 godziny na dobę Do obsługi systemu dopuszczani są jedynie autoryzowani administratorzy, którzy dyżurują przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Lokalizacja serwera jest zabezpieczona przed pożarami, dostępem niepowołanych osób oraz posiada zasilanie niezależne od zasilania miejskiego.

Kopie zapasowe

Nasi Klienci nie muszą obawiać się kradzieży, pożarów, awarii swoich komputerów, ani innych nietypowych zdarzeń, w skutek których mogliby utracić swoją dokumentację. Za pomocą szyfrowanego połączenia dane przesyłane są dwa razy na dzień do zapasowej serwerowni w odrębnej lokalizacji. Kopie bezpieczeństwa składowane są w postaci zaszyfrowanej.

Automatyczne aktualizacje

Nasi klienci zawsze posiadają najnowszą wersję systemu BizIn.pl. Aktualizacje wgrywane są automatycznie na każde konto.

Technologia

Tworząc usługę BizIn.pl korzystamy z rozwiązań technologicznych dostarczanych jedynie przez renomowanych i sprawdzonych dostawców.

HP jest firmą informatyczną działającą od 1939 roku. Rozwiązania firmy obejmują infrastrukturę informatyczną dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, a także małych i średnich firm.
FreeBSD - system operacyjny z rodziny UNIX. Przez wielu uważany za najbezpieczniejszy system serwerowy na świecie. Używany jest m.in.  przez: Yahoo!, Yandex, Apache.org, Netcraft.
MySQL - system zarządzania relacyjnymi bazami danych. Od 2010 roku rozwijany jest przez firmę Oracle. Używany między innymi przez: Google, Facebook, YouTube, PayPal ...

Opinie naszych Klientów

Wielu z naszych Klientów zaufało nam już dawno, dołącz do nich teraz i Ty.
Podziel się swoimi opiniami na temat naszego systemu z innymi użytkownikami.

Widać, że system dynamicznie się zmienia i obrasta w coraz to nowe funkcjonalności zachowując przejrzysty i czytelny interfejs. Zrezygnowaliśmy z tradycyjnego programu do fakturowania i nie żałujemy decyzji.

Profesjonalny system. Szczerze polecam.

Prosty w obsłudze, wszędzie dostępny. Posiada wszystkie niezbędne funkcje do prowadzenia firmy. Wystawiaj, pobieraj, wysyłaj, generuj - wszystko po jednym kliknięciu jest w systemie BizIn.pl. Intuicyjny interfejs pozwala w łatwy sposób zadbać o dokumenty w firmie.

Bardzo prosty i przyjazny interfejs. I co najważniejsze wszystko jest online.

Bardzo intuicyjny oraz łatwy w obsłudze program. Rewelacyjna jest możliwość importowania dokumentów do biura rachunkowego.

Prosty, łatwy i przyjazny system z dostępem z każdego urządzenia (telefon, tablet, komputer). Nie martwię się o przechowywanie danych.

33 019
zadowolonych klientów

Dane kontaktowe

+48 725 060 408 - Biuro Obsługi Klienta biuro@bizin.pl - Kontakt e-mail

Dane adresowe

BizIn Sp. z o.o. ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce NIP: 657-28-39-511, KRS: nr 0000341341 Kapitał zakładowy: 50 000 zł.

Pomoc techniczna

Telefon: +48 725 060 408 E-mail: biuro@bizin.pl FAQ: Pytania i odpowiedzi
Loading...