Jak kontrolować zaległe należności i zobowiązania?

Jak kontrolować zaległe należności i zobowiązania?

Strona główna systemu BizIn jest miejscem, w którym pojawiają się najważniejsze informacje dla przedsiębiorcy.

Z tego powodu, oprócz informacji i notatek o kontrahentach, dostępne są dwa bloki: z zaległymi należnościami i z zaległymi zobowiązaniami. W domyślnym widoku widzimy tylko podsumowanie, ale w każdej chwili możemy rozwinąć wybraną listę, poprzez wciśnięcie strzałki w dół.

Widok domyślny 

Widok pełny 

To zestawienie służy do przedstawienia ogólnej sytuacji firmy, natomiast bardziej szczegółowej oceny możemy dokonać w rejestrach poszczególnych dokumentów, w których  poprzez odpowiednie skonfigurowanie parametrów wyszukiwania, uzyskać można dokładne informacje o zaległościach w rozbiciu na kontrahentów. 

Uwaga!
Wpisanie dokumentu z przyszłą datą, spowoduje ukrycie go w zestawieniu zaległych dokumentów kosztowych do dnia wystawienia.

Opinie
naszych klientów

34 277
zadowolonych
klientów

Wielu z naszych Klientów zaufało nam już dawno, dołącz do nich teraz i Ty. Podziel się swoimi opiniami na temat naszego systemu z innymi użytkownikami.

Kontakt

Dane
kontaktowe
+48 725 060 408 - Biuro Obsługi Klienta
biuro@bizin.pl - kontakt e-mail
Dane
adresowe
ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce
NIP: 657-28-39-511, KRS: nr 0000341341
Kapitał zakładowy: 50 000 zł.
Pomoc
techniczna

Dane osobowe będą przetwarzane przez BizIn Sp. z o.o., ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce, ("BizIn.pl"), jedynie w celu odpowiedzi na wysłane zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać niniejszą zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@bizin.pl.

BizIn.pl