Drukowanie remamentów i przygotowanie się do inwentaryzacji z BizIn

Drukowanie remamentów i przygotowanie się do inwentaryzacji z BizIn limit_size

Zapraszamy do sprawdzenia użyteczności programu BizIn w przygotowywaniu inwentaryzacji i wydruku remanentu. Jest to czynność związana z praktyką handlową mająca na celu najpierw zbadanie faktycznej ilości towarów posiadanych przez przedsiębiorstwo, a następnie uzgodnienie tego stanu z ilością wynikającą z odpowiednich dokumentów, takich jak: faktury, PZ-ki, raporty kasowe, ze stanami w komputerowym programie handlowo-magazynowym. 

Program BizIn doskonale sprawdza się w drukowaniu remanentów. Aby sporządzić taki dokument w systemie BizIn, wystarczy w menu "Magazyn" wcisnąć ikonkę "Wydruk remanentu".


 

Mamy możliwość wyboru magazynu, z którego chcemy wydrukować "Spis z natury", kolumny, po której chcemy sortować znalezione towary oraz datę, na jaką chcemy wykonać remanent.

Widok wydruku arkuszu spisu z natury

Przydatne linki:

Opinie
naszych klientów

34 228
zadowolonych
klientów

Wielu z naszych Klientów zaufało nam już dawno, dołącz do nich teraz i Ty. Podziel się swoimi opiniami na temat naszego systemu z innymi użytkownikami.

Kontakt

Dane
kontaktowe
+48 725 060 408 - Biuro Obsługi Klienta
biuro@bizin.pl - kontakt e-mail
Dane
adresowe
ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce
NIP: 657-28-39-511, KRS: nr 0000341341
Kapitał zakładowy: 50 000 zł.
Pomoc
techniczna

Dane osobowe będą przetwarzane przez BizIn Sp. z o.o., ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce, ("BizIn.pl"), jedynie w celu odpowiedzi na wysłane zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać niniejszą zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@bizin.pl.

BizIn.pl