Dokumenty WZ

W specyfikacji dokumentu przychodowego w systemie Bizin, istnieje możliwość drukowania dokumentu WZ (wydanie zewnętrzne), czyli dokumentu potwierdzającego wydanie towaru z magazynu przedsiębiorstwa na rzecz kontrahenta. 

Żeby wydrukować dokument WZ w widoku "Specyfikacja dokumentu: Faktura", najeżdżamy kursorem na ikonę "Drukuj" i wybieramy "WZ - Wydanie zewnętrzne"    

W kolejnym kroku wyświetli się komunikat w którym należy wybrać typ wydruku WZ oraz opcja umieszczenia na wydruku wszystkich pozycji które znalazły się na wystawionej fakturze. 

Po wyborze typu WZ jaki nas interesuje wciskamy przycisk "OK" i zapisujemy plik na komputerze, a następnie go drukujemy.  

Opinie
naszych klientów

33 948
zadowolonych
klientów

Wielu z naszych Klientów zaufało nam już dawno, dołącz do nich teraz i Ty. Podziel się swoimi opiniami na temat naszego systemu z innymi użytkownikami.

Kontakt

Dane
kontaktowe
+48 725 060 408 - Biuro Obsługi Klienta
biuro@bizin.pl - kontakt e-mail
Dane
adresowe
ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce
NIP: 657-28-39-511, KRS: nr 0000341341
Kapitał zakładowy: 50 000 zł.
Pomoc
techniczna

Dane osobowe będą przetwarzane przez BizIn Sp. z o.o., ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce, ("BizIn.pl"), jedynie w celu odpowiedzi na wysłane zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać niniejszą zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@bizin.pl.

BizIn.pl