Załóz darmowe konto w kilka sekund!
Po zakończeniu testów możesz zrezygnowac bez żadnych konsekwencji

Testuj ofertę Premium
bez żadnych zobowiazań
Oferta Basic
jest darmowa na zawsze!
konto za darmo
Testuj ofertę Premium
bez zadnych zobowiazań
Pełna lista funkcjonalności
www.bizin.pl /Pelna-lista-funkcjonalnosci

Faktury

main_art_img

Dla kogo

Program BizIn umożliwia każdemu przedsiębiorcy, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności i sposób rozliczania z Urzędem Skarbowym, wystawianie za darmo wszelkiego rodzaju dokumentów przychodowych.

Jednym z rodzajów przedsiębiorcy funkcjonującego na rynku gospodarczym, jest płatnik podatku VAT, który zobowiązany jest do wystawiania faktur. Znowelizowane przepisy w 2013 r. § 5 "Rozporządzenia fakturowego" zawierają katalog danych, które winna zawierać owa faktura. Korzystając z systemu BizIn, każdy jego użytkownik wystawi dokumenty zgodne z w/w rozporządzeniem (Dz.U. poz 1485).

Jak wystawić dokument?

Aby wystawić fakturę w systemie BizIn, w większości przypadków, wystarczą tylko cztery kliknięcia myszką! (jak wystawić fakturę?)
 

Widok faktury wystawionej w systemie BizIn.

Dodatkowe korzyści

W związku z obowiązkiem dokładnego odzwierciedlania faktycznych transakcji w zakresie dostaw towarów i świadczenia usług, od 2013 r. przepisy wymagają, aby autentyczność pochodzenia, integralność treści oraz czytelność faktur były zapewnione od momentu ich wystawienia, do końca okresu przechowywania. Za zapewnienie powyższych wymogów odpowiada podatnik (odpowiednio: wystawiający, jak i otrzymujący fakturę). W systemie BizIn, do każdego dokumentu  przychodowego, generowany jest oddzielny, unikalny i niepowtarzalny kod (suma kontrolna), dzięki któremu sprzedający jak i jego kontrahenci mają gwarancje niezmienności dokumentu, ponieważ wprowadzenie jakiejkolwiek zmiany, spowoduje ponowne wyliczenie sumy kontrolnej. Ciąg cyfr i liter kodu wyliczany jest na podstawie zawartych w fakturze danych.
 

Wydruk faktury odbywa się poprzez dokument pdf, który może zostać przesłany kontrahentowi w takim formacie lub jako bezpieczny link w e-mailu (e-faktura).

Druga metoda dostarczenia faktury, pozwala na wysłanie kontrahentowi dokumentu na adres e-mail, bezpośrednio z systemu BizIn.pl. 

Dzięki systemowi BizIn zawsze będziesz mógł kontrolować swoje należności i zobowiązania.

Przydatne linki:

Opinie naszych Klientów

Wielu z naszych Klientów zaufało nam już dawno, dołącz do nich teraz i Ty.
Podziel się swoimi opiniami na temat naszego systemu z innymi użytkownikami.

Jestem bardzo zadowolona z usług. Czysto, jasno, przejrzyście i bezproblemowo.

Prosty w obsłudze, wszędzie dostępny. Posiada wszystkie niezbędne funkcje do prowadzenia firmy. Wystawiaj, pobieraj, wysyłaj, generuj - wszystko po jednym kliknięciu jest w systemie BizIn.pl. Intuicyjny interfejs pozwala w łatwy sposób zadbać o dokumenty w firmie.

Korzystam z programu od ponad rok i jestem bardzo zadowolony. Łatwa obsługa, dobrze działający interfejs. Polecam!

Bardzo prosty i przyjazny interfejs. I co najważniejsze wszystko jest online.

Widać, że system dynamicznie się zmienia i obrasta w coraz to nowe funkcjonalności zachowując przejrzysty i czytelny interfejs. Zrezygnowaliśmy z tradycyjnego programu do fakturowania i nie żałujemy decyzji.

Bardzo intuicyjny oraz łatwy w obsłudze program. Rewelacyjna jest możliwość importowania dokumentów do biura rachunkowego.

33 019
zadowolonych klientów

Dane kontaktowe

+48 725 060 408 - Biuro Obsługi Klienta biuro@bizin.pl - Kontakt e-mail

Dane adresowe

BizIn Sp. z o.o. ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce NIP: 657-28-39-511, KRS: nr 0000341341 Kapitał zakładowy: 50 000 zł.

Pomoc techniczna

Telefon: +48 725 060 408 E-mail: biuro@bizin.pl FAQ: Pytania i odpowiedzi
Loading...