Faktury

Faktury limit_size

Dla kogo

Program BizIn umożliwia każdemu przedsiębiorcy, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności i sposób rozliczania z Urzędem Skarbowym, wystawianie za darmo wszelkiego rodzaju dokumentów przychodowych.

Jednym z rodzajów przedsiębiorcy funkcjonującego na rynku gospodarczym, jest płatnik podatku VAT, który zobowiązany jest do wystawiania faktur. Znowelizowane przepisy w 2013 r. § 5 "Rozporządzenia fakturowego" zawierają katalog danych, które winna zawierać owa faktura. Korzystając z systemu BizIn, każdy jego użytkownik wystawi dokumenty zgodne z w/w rozporządzeniem (Dz.U. poz 1485).

Jak wystawić dokument?

Aby wystawić fakturę w systemie BizIn, w większości przypadków, wystarczą tylko cztery kliknięcia myszką! (jak wystawić fakturę?)
 

Widok faktury wystawionej w systemie BizIn.

Dodatkowe korzyści

W związku z obowiązkiem dokładnego odzwierciedlania faktycznych transakcji w zakresie dostaw towarów i świadczenia usług, od 2013 r. przepisy wymagają, aby autentyczność pochodzenia, integralność treści oraz czytelność faktur były zapewnione od momentu ich wystawienia, do końca okresu przechowywania. Za zapewnienie powyższych wymogów odpowiada podatnik (odpowiednio: wystawiający, jak i otrzymujący fakturę). W systemie BizIn, do każdego dokumentu  przychodowego, generowany jest oddzielny, unikalny i niepowtarzalny kod (suma kontrolna), dzięki któremu sprzedający jak i jego kontrahenci mają gwarancje niezmienności dokumentu, ponieważ wprowadzenie jakiejkolwiek zmiany, spowoduje ponowne wyliczenie sumy kontrolnej. Ciąg cyfr i liter kodu wyliczany jest na podstawie zawartych w fakturze danych.
 

Wydruk faktury odbywa się poprzez dokument pdf, który może zostać przesłany kontrahentowi w takim formacie lub jako bezpieczny link w e-mailu (e-faktura).

Druga metoda dostarczenia faktury, pozwala na wysłanie kontrahentowi dokumentu na adres e-mail, bezpośrednio z systemu BizIn.pl. 

Dzięki systemowi BizIn zawsze będziesz mógł kontrolować swoje należności i zobowiązania.

Przydatne linki:

Opinie
naszych klientów

33 705
zadowolonych
klientów

Wielu z naszych Klientów zaufało nam już dawno, dołącz do nich teraz i Ty. Podziel się swoimi opiniami na temat naszego systemu z innymi użytkownikami.

Kontakt

Dane
kontaktowe
+48 725 060 408 - Biuro Obsługi Klienta
biuro@bizin.pl - kontakt e-mail
Dane
adresowe
ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce
NIP: 657-28-39-511, KRS: nr 0000341341
Kapitał zakładowy: 50 000 zł.
Pomoc
techniczna

Dane osobowe będą przetwarzane przez BizIn Sp. z o.o., ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce, ("BizIn.pl"), jedynie w celu odpowiedzi na wysłane zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać niniejszą zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@bizin.pl.

BizIn.pl