Bezpieczne linki do udostępniania faktur

Bezpieczne linki do udostępniania faktur limit_size

System BizIn posiada unikalną możliwość generowania specjalnych linków, umożliwiających udostępnienie wybranego dokumentu przychodowego naszym Klientom.

Każdy dokument posiada swój własny, niepowtarzalny i bezpieczny skrót, zabezpieczony 64 bitowym kluczem. Taki skrót umożliwia pobranie dokumentu bez konieczności logowania do systemu. Z poziomu aplikacji klucz dokumentu może być ponownie wygenerowany (zmieniony), co umożliwia zablokowanie wcześniej przydzielonego dostępu.
 

System ten wykorzystywany jest podczas wysyłania dokumentów za pomocą funkcjonalności korespondencja oraz podczas generowania do stopki kodu QrCode.

 

Przydatne linki:

Opinie
naszych klientów

34 228
zadowolonych
klientów

Wielu z naszych Klientów zaufało nam już dawno, dołącz do nich teraz i Ty. Podziel się swoimi opiniami na temat naszego systemu z innymi użytkownikami.

Kontakt

Dane
kontaktowe
+48 725 060 408 - Biuro Obsługi Klienta
biuro@bizin.pl - kontakt e-mail
Dane
adresowe
ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce
NIP: 657-28-39-511, KRS: nr 0000341341
Kapitał zakładowy: 50 000 zł.
Pomoc
techniczna

Dane osobowe będą przetwarzane przez BizIn Sp. z o.o., ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce, ("BizIn.pl"), jedynie w celu odpowiedzi na wysłane zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać niniejszą zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@bizin.pl.

BizIn.pl