Promocja

Jak wystawić fakturę VAT marża?

Aby wystawić faktury VAT marża w systemie BizIn, należy w opcjach konfiguracji zaznaczyć wartość "Czy firma wystawia faktury VAT marża?"

Po upewnieniu się, że opcja jest prawidłowo zaznaczona, wystawienie faktury VAT marża odbywać się będzie na takich samych zasadach jak w przypadku:

Aby wystawić fakturę VAT marża należy: 

Wybrać z  “Menu/Sprzedaż” -> “Wystaw dokument” zakładkę “Faktura - procedura marża”. Następnie należy wybrać kontrahenta oraz uzupełnić pozostałe pola.  

Wprowadzamy pozycje sprzedażowe wciskając przycisk “Magazyn” (może to być również usługa dodana z wzorca usługi, bądź  dowolny wpis jednorazowy). 

Uwaga! Do faktury VAT Marża można dodać jedynie towary z 0% stawką VAT.  

Po dodaniu towaru z magazynu możemy wydrukować fakturę poprzez najechanie kursorem na przycisk “Drukuj” i wciśnięcie przycisku “Faktura - procedura marża”. Fakturę możemy również wysłać do kontrahenta poprzez najechanie kursorem na przycisk “Korespondencja” i wciśnięcie przycisku “Wyślij dokument”.  

Widok faktury VAT marża wystawionej za pomocą systemu BizIn.pl 

Opinie naszych klientów

34 851
zadowolonych
klientów

Wielu z naszych Klientów zaufało nam już dawno, dołącz do nich teraz i Ty. Podziel się swoimi opiniami na temat naszego systemu z innymi użytkownikami.

BizIn.pl