Promocja

Konwerter do płatności częściowych dla kont założonych przed 16.11.2019

System BizIn został wyposażony w nową funkcjonalność umożliwiającą dokonywanie płatności częściowych dla dokumentów przychodowych oraz kosztowych.

Funkcjonalność ta jest dostępna dla wszystkich użytkowników, jednakże jeśli posiadasz konto założone przed 16.11.2019  musisz skorzystać z odpowiedniego konwertera płatności dostępnego w systemie. Poniżej prezentujemy instrukcję krok po kroku jak uruchomić płatności częściowe.

W pierwszej kolejności należy przejść do panelu „moje konto” => „konfiguracja” i wybrać zakładkę „parametry dodatkowe”. Znajduje się tam informacja o konieczności przeprowadzenia konwersji płatności do nowego formatu. Jeżeli chcemy to zrobić wciskamy przycisk „Konwertuj do nowych płatności”.


W kolejnym kroku ukaże się komunikat informujący o nieodwracalności konwersji oraz o ilości przenoszonych dokumentów. Jeżeli chcemy kontynuować wciskamy przycisk „Tak”.

Zostaniemy poinformowani o prawidłowym zakończeniu procesu informacją o poprawności zmiany parametru. Żeby kontynuować wciskamy przycisk „OK”.


Po przeprowadzonej konwersji w zakładce „Parametry dodatkowe” będzie widoczny komunikat o uruchomieniu mechanizmu płatności częściowych.  

Opinie naszych klientów

35 319
zadowolonych
klientów

Wielu z naszych Klientów zaufało nam już dawno, dołącz do nich teraz i Ty. Podziel się swoimi opiniami na temat naszego systemu z innymi użytkownikami.

BizIn.pl