Jak mogę się dowiedzieć czy przesłana do kontrahenta e-faktura została odebrana?

Przesyłane kontrahentowi e-faktury zawierają 64 bajtowy niepowtarzalny klucz identyfikujący jednoznacznie wystawcę i dokument. Klient odczytując dokument musi wywołać system bizin.pl co powoduje natychmiastową rejestrację takiego zdarzenia.


Lista zdarzeń dotycząca wybranego dokumentu sprzedażowego jest dostępna w systemie w oknie "Korespondencja z Kontrahentem".

potwierdzenie
Rejestrowanych jest kilka parametrów umożliwiających późniejsze udowodnienie odczytania dokumentu przez kontrahenta. Najważniejszymi parametrami są oczywiście adres IP i czas odczytu ale równie pomocna może być informacja o przeglądarce internetowej czy systemie operacyjnym.

Opinie
naszych klientów

33 948
zadowolonych
klientów

Wielu z naszych Klientów zaufało nam już dawno, dołącz do nich teraz i Ty. Podziel się swoimi opiniami na temat naszego systemu z innymi użytkownikami.

Kontakt

Dane
kontaktowe
+48 725 060 408 - Biuro Obsługi Klienta
biuro@bizin.pl - kontakt e-mail
Dane
adresowe
ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce
NIP: 657-28-39-511, KRS: nr 0000341341
Kapitał zakładowy: 50 000 zł.
Pomoc
techniczna

Dane osobowe będą przetwarzane przez BizIn Sp. z o.o., ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce, ("BizIn.pl"), jedynie w celu odpowiedzi na wysłane zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać niniejszą zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@bizin.pl.

BizIn.pl