Załóz darmowe konto w kilka sekund!
Po zakończeniu testów możesz zrezygnowac bez żadnych konsekwencji

Testuj ofertę Premium
bez żadnych zobowiazań
Oferta Basic
jest darmowa na zawsze!
konto za darmo
Testuj ofertę Premium
bez zadnych zobowiazań
Pytania i odpowiedzi
www.bizin.pl /Pytania-i-odpowiedzi

Czy mogę umieścić dodatkową informację na wydruku faktury VAT?

Na fakturze VAT można umieszczać informacje dodatkowe: sposób odbioru, miejsce dostawy i inne. 

W systemie BizIn, aby umieścić taką informację należy wejść “Menu/Sprzedaż” -> “Wystaw dokument”

Po I etapie wystawiania faktury (wybór nabywcy, data itp.) przechodzimy do II etapu “Edycja faktury VAT” w bloku “Lista pozycji” znajduje się miejsce “Dodatkowy opis na dokumencie”, gdzie możemy wpisać informacje, np. Miejsce odbioru Warszawa ul. Prosta 5/10. Możemy również do dokumentu dodać gwarancję lub specyfikację sprzedawanego towaru w polu “Dołącz”. Następnie wciskamy przycisk “Zapisz zmiany”

Natomiast jeżeli chcemy dodać np. informacje o udzieleniu gwarancji, bądź informację o możliwości wysyłania faktury drogą mailową itp. wtedy należy wybrać "Moje konto" -> "Konfiguracja" i w bloku "Wydruki” w pozycji “Tekst dodawany na koniec wydruku dokumentu sprzedaży” w okienku obok, można wpisać informację, która będzie drukować się na dole dokumentu sprzedaży.  

Przykładowa informacja Do chwili uregulowania całej należności towar pozostaje własnością sprzedawcy, następnie maby zapisać treść należy kliknąć przycisk “Zapisz zmiany”

Faktura VAT z dodatkowymi informacjami wystawiona w systemie Bizin.pl

Opinie naszych Klientów

Wielu z naszych Klientów zaufało nam już dawno, dołącz do nich teraz i Ty.
Podziel się swoimi opiniami na temat naszego systemu z innymi użytkownikami.

Polecam bizin.pl. My używamy go jako narzędzie dla mobilnego przedstawiciela i sprawdza się. Często są wprowadzane zmiany na prośbę użytkownika - co jest bardzo pomocne :)

Widać, że system dynamicznie się zmienia i obrasta w coraz to nowe funkcjonalności zachowując przejrzysty i czytelny interfejs. Zrezygnowaliśmy z tradycyjnego programu do fakturowania i nie żałujemy decyzji.

System posiada przyjazny i intuicyjny interfejs co sprawia, że jego obsługa jest bardzo prosta. Za niwewygórowaną cenę mam dostęp do swoich faktur z każdego miejsca.

Prosty, łatwy i przyjazny system z dostępem z każdego urządzenia (telefon, tablet, komputer). Nie martwię się o przechowywanie danych.

Prosty w obsłudze, wszędzie dostępny. Posiada wszystkie niezbędne funkcje do prowadzenia firmy. Wystawiaj, pobieraj, wysyłaj, generuj - wszystko po jednym kliknięciu jest w systemie BizIn.pl. Intuicyjny interfejs pozwala w łatwy sposób zadbać o dokumenty w firmie.

Jestem bardzo zadowolona z usług. Czysto, jasno, przejrzyście i bezproblemowo.

31 796
zadowolonych klientów

Dane kontaktowe

+48 725 060 408 - Biuro Obsługi Klienta biuro@bizin.pl - Kontakt e-mail

Dane adresowe

BizIn Sp. z o.o. ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce NIP: 657-28-39-511, KRS: nr 0000341341 Kapitał zakładowy: 50 000 zł.

Pomoc techniczna

Telefon: +48 725 060 408 E-mail: biuro@bizin.pl FAQ: Pytania i odpowiedzi
Loading...

Wypróbuj pakiet Premium bez żadnych zobowiązań przez cały miesiąc