Czy mogę umieścić dodatkową informację na wydruku faktury VAT?

Na fakturze VAT można umieszczać informacje dodatkowe: sposób odbioru, miejsce dostawy i inne. 

W systemie BizIn, aby umieścić taką informację należy wejść “Menu/Sprzedaż” -> “Wystaw dokument”

Po I etapie wystawiania faktury (wybór nabywcy, data itp.) przechodzimy do II etapu “Edycja faktury VAT” w bloku “Lista pozycji” znajduje się miejsce “Dodatkowy opis na dokumencie”, gdzie możemy wpisać informacje, np. Miejsce odbioru Warszawa ul. Prosta 5/10. Możemy również do dokumentu dodać gwarancję lub specyfikację sprzedawanego towaru w polu “Dołącz”. Następnie wciskamy przycisk “Zapisz zmiany”

Natomiast jeżeli chcemy dodać np. informacje o udzieleniu gwarancji, bądź informację o możliwości wysyłania faktury drogą mailową itp. wtedy należy wybrać "Moje konto" -> "Konfiguracja" i w bloku "Wydruki” w pozycji “Tekst dodawany na koniec wydruku dokumentu sprzedaży” w okienku obok, można wpisać informację, która będzie drukować się na dole dokumentu sprzedaży.  

Przykładowa informacja Do chwili uregulowania całej należności towar pozostaje własnością sprzedawcy, następnie maby zapisać treść należy kliknąć przycisk “Zapisz zmiany”

Faktura VAT z dodatkowymi informacjami wystawiona w systemie Bizin.pl

Opinie
naszych klientów

33 946
zadowolonych
klientów

Wielu z naszych Klientów zaufało nam już dawno, dołącz do nich teraz i Ty. Podziel się swoimi opiniami na temat naszego systemu z innymi użytkownikami.

Kontakt

Dane
kontaktowe
+48 725 060 408 - Biuro Obsługi Klienta
biuro@bizin.pl - kontakt e-mail
Dane
adresowe
ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce
NIP: 657-28-39-511, KRS: nr 0000341341
Kapitał zakładowy: 50 000 zł.
Pomoc
techniczna

Dane osobowe będą przetwarzane przez BizIn Sp. z o.o., ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce, ("BizIn.pl"), jedynie w celu odpowiedzi na wysłane zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać niniejszą zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@bizin.pl.

BizIn.pl