Propozycja

Wielkie Wiosenne Sprzątanie długów

21 marzec 2024, 09:07 Czwartek

Wiosna to najlepszy moment na porządki w firmowych finansach i ściągnięcie zaległości od niesolidnych kontrahentów.  Jest kilka ważnych powodów, dlaczego warto przyjrzeć się sytuacji bliżej.

Wielkie Wiosenne Sprzątanie Długów

Wiosna to także początek nowego kwartału finansowego, co daje okazję do ponownej oceny budżetów, planów i strategii finansowej. Środki zamrożone w niezapłaconych fakturach mogą skutecznie uniemożliwić realizacje wzrostów w poszczególnych obszarach działalności, to także brak środków na inwestycje i niezapowiedziane wydatki. Dlatego ważne, aby po takiej analizie rozważyć skorzystanie z profesjonalnej windykacji, którą dla BIZIN świadczy Kaczmarski Inkasso.

Włączenie zewnętrznego Partnera w proces windykacji to widoczna oszczędność czasu i zasobów: Zlecając niepłacone w terminie faktury profesjonalistom przedsiębiorca może skoncentrować się na prowadzeniu swojej działalności, zamiast tracić czas na często nieskuteczne i nie ukrywajmy niezręczne telefony do niesolidnych płatników. Prowadź swój biznes z klientami bez konieczności rozmowy o niezapłaconych należnością – w tej dziedzinie system BIZIN oferuje profesjonalne wsparcie.

Zwiększ szanse na odzyskanie należności

Proces samodzielnej windykacji niejednokrotnie trwa bardzo długo, zlecając niezapłaconą fakturę do profesjonalnej obsługi korzystasz z dodatkowego biznesowego Partnera i jego doświadczenia. Wypracowane metody, skuteczne formy negocjacji pozwolą na odzyskanie zaległych środków, ustalenia harmonogramów spłaty czy dalszych rekomendacji odnośnie długu.

Usługa windykacji należności dostępna dla Klientów BIZIN pozwala na minimalizację ryzyka niewypłacalności klientów oraz skutecznie ograniczyć straty finansowe przedsiębiorstwa.

W rezultacie korzystanie z usług naszego Partnera Kaczmarski Inkasso może być skutecznym narzędziem w zarządzaniu należnościami i poprawie płynności finansowej przedsiębiorstwa.

POLECAMY

Najlepszy program do fakturowania!

  • Wszystkie rodzaje faktur dla każdej firmy
  • Precyzyjny i niezawodny magazyn z numerami EAN, SN itp.
  • Rejestry kontrahentów, usług, środków trwałych, wyposażenia.
  • Analizy, drukarki fiskalne, JPK, BDO ...
Działaj online w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca Przetestuj darmowy program do fakturowania!

Pamiętaj

Zlecenie jest bezpłatne  - opłata jest pobierana tylko za sukces

Im szybciej tym lepiej – faktury zlecane w krótkim okresie po terminie płatności to dużo większe szanse na odzyskanie środków

Zaczynamy wiosenne porządki w finansach?

Opinie naszych klientów

47 702
zadowolonych
klientów

BizIn.pl