Propozycja

Integracja z Tpay

Integracja z Tpay limit_size

Integracja Bizin.pl z systemem Tpay daje możliwość dokonania zapłaty za fakturę poprzez jej odsyłacz dostępny dla klienta w panelu pobierania dokumentu. Po dokonaniu płatności po stronie Bizin.pl do faktury automatycznie zostanie dodana płatność i zmienia się status dokumentu na rozliczony. Rozszerzenie to daje duże możliwości podczas sprzedaży towaru, który może być opłacony przelewem natychmiast po jego sprzedaży i otrzymaniu dokumentu przez kontrahenta.

Konfiguracja rozwiązania jest bardzo prosta i można ją wykonać w kilku krokach.

System Tpay - konfiguracja i dane dostępowe

Po założeniu konta w panelu wybieramy z menu: "Ustawienia => powiadomienia" a następnie w polu: Adres powiadomienia URL wpisujemy adres: https://system.bizin.pl/Tpay_client.html

URL powiadomień

W tym samym miejscu musimy jeszcze zapisać dane z pola: "Kod bezpieczeństwa", które będą konieczne do konfiguracji usługi.

Konfiguracja w Bizin.pl

Aktywacja funkcjonalności odbywa się po zalogowaniu, w miejscu: moje konto => Konfiguracja => Dodatki i integracje klikając w przycisk:

Przycisk konfiguracji Tpay

Następnie w oknie wypełniamy niezbędne do działania integracji pola:

Konfiguracja Klienta

Uwaga. Pole: "ID Odbiorcy Płatności" należy wypełnić zgodnie z danymi przekazanymi w mailu podczas rejestracji konta w Tpay.

Po zapisaniu konfiguracji, do wszystkich faktur w systemie, które mają nierozliczone płatności i są wystawione w PLN, w panelu pobierania dostępny będzie przycisk "Zapłać".

Panel pobierania dokumentu

Po opłaceniu, przez klienta dokumentu, na główny adres e-mail podmiotu (moje konto => Informacje) zostanie przesłana informacja o zarejestrowaniu przez system Bizin.pl wpłaty pochodzącej z Tpay i przypisaniu jej do odpowiedniego dokumentu. Dodatkowo w menu systemu: Menu => Firma => Kasa / Bank pojawi się ikona z ilością nowo przekazanych płatności.

Przyjęcie płatności

POLECAMY

Najlepszy program do fakturowania!

  • Wszystkie rodzaje faktur dla każdej firmy
  • Precyzyjny i niezawodny magazyn z numerami EAN, SN itp.
  • Rejestry kontrahentów, usług, środków trwałych, wyposażenia.
  • Analizy, drukarki fiskalne, JPK, BDO ...
Działaj online w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca Przetestuj darmowy program do fakturowania!

Opinie naszych klientów

47 437
zadowolonych
klientów

BizIn.pl