Propozycja

Integracja z Przelewy24

Integracja z Przelewy24 limit_size

Integracja Bizin.pl z systemem Przelewy24 daje możliwość dokonania zapłaty za fakturę poprzez jej odsyłacz dostępny dla klienta w panelu pobierania dokumentu. Po dokonaniu płatności po stronie Bizin.pl do faktury automatycznie zostanie dodana płatność i zmienia się status dokumentu na rozliczony. Rozszerzenie to daje duże możliwości podczas sprzedaży towaru, który może być opłacony przelewem natychmiast po jego sprzedaży i otrzymaniu dokumentu przez kontrahenta.

Konfiguracja rozwiązania jest bardzo prosta i można ją wykonać w kilku krokach.

System Przelewy24 - konfiguracja i dane dostępowe

Po założeniu konta bezpośrednio w panelu, w zakładce: "Moje dane" spisujemy dwa parametry: "Dane konta" (sześciocyfrowy numer) oraz: "Klucz do CRC" (szesnastoznakowy klucz alfanumeryczny).

Tyle wystarczy aby uruchomić usługę w systemie Bizin.

Konfiguracja w Bizin.pl

Aktywacja funkcjonalności odbywa się po zalogowaniu, w miejscu: moje konto => Konfiguracja => Dodatki i integracje klikając w przycisk:

P24 Client Button

Następnie w oknie wypełniamy spisanymi wcześniej danymi wszystkie pola:

P24 Clinet konfiguracja

Po zapisaniu konfiguracji, do wszystkich faktur w systemie, które mają nierozliczone płatności i są wystawione w PLN, w panelu pobierania dostępny będzie przycisk "Zapłać".

Po opłaceniu, przez klienta dokumentu, na główny adres e-mail podmiotu (moje konto => Informacje) zostanie przesłana informacja o zarejestrowaniu przez system Bizin.pl wpłaty pochodzącej z P24 i przypisaniu jej do odpowiedniego dokumentu. Dodatkowo w menu systemu: Menu => Firma => Kasa / Bank pojawi się ikona z ilością nowo przekazanych płatności.

POLECAMY

Najlepszy program do fakturowania!

  • Wszystkie rodzaje faktur dla każdej firmy
  • Precyzyjny i niezawodny magazyn z numerami EAN, SN itp.
  • Rejestry kontrahentów, usług, środków trwałych, wyposażenia.
  • Analizy, drukarki fiskalne, JPK, BDO ...
Działaj online w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca Przetestuj darmowy program do fakturowania!

Opinie naszych klientów

47 702
zadowolonych
klientów

BizIn.pl