Propozycja

Integracja z Bliskapaczka.pl

Integracja z Bliskapaczka.pl limit_size

Integracja Bizin.pl z systemem BLISKAPACZKA daje możliwość nadania przesyłki bezpośrednio z systemu. Jeśli wysyłka jest zamawiana do już wystawionego dokumentu większość danych zostaje automatycznie uzupełnionych co znacznie skraca proces.

Czym jest bliskapaczka.pl

Jest największą w Polsce platformą wysyłkową, na której można wygodnie i całkowicie online zamówić usługi kurierskie. Firma działa nieprzerwanie od stycznia 2012 roku na początku jako serwis Allegro a od kwietnia 2015 jako autonomiczny podmiot.

Serwis Bliskapaczka służy do nadawania paczek: od drzwi do drzwi, z punktu do punktu oraz od drzwi do punktu.

Integracja z 13 firmami kurierskimi oraz przypisywania własnych ofert w połączeniu z serwisem Bizin.pl daje niespotykane możliwości.

Przewoźnikcy

System Bliskapaczka.pl - konfiguracja i dane dostępowe

Na początku konieczna jest rejestracja na stronie: bliskapaczka.pl. Po wypełnieniu formularza i dopełnieniu wszelkich formalności uzyskujemy dostęp do danych niezbędnych podczas integracji z Bizin.pl.

Przechodzimy do miejsca: NARZĘDZIA => INTEGRACJA a następnie kopiujemy do schowka klucz integracji.

Klucz integracji

Następnie skopiowany klucz wklejamy w systemie Bizin w miejscu: moje konto => Konfiguracja => Dodatki i integracje klikając w przycisk Bliskapaczka.pl.

Copy

Po zapisaniu konfiguracji powinien pojawić się widok z przyciskiem: "Testuj konfigurację", po kliknięciu którego powinien pojawić się komunikat: "Poprawna konfiguracja bliskapaczka.pl".

POLECAMY

Najlepszy program do fakturowania!

  • Wszystkie rodzaje faktur dla każdej firmy
  • Precyzyjny i niezawodny magazyn z numerami EAN, SN itp.
  • Rejestry kontrahentów, usług, środków trwałych, wyposażenia.
  • Analizy, drukarki fiskalne, JPK, BDO ...
Działaj online w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca Przetestuj darmowy program do fakturowania!

Konfiguracja opcji dostaw

Przechodzimy do miejsca: NARZĘDZIA => INTEGRACJA a następnie przechodzimy do sekcji: "Ceny usług wyświetlane w API". W widoku wybieramy przewoźnika a następnie ustalamy jego parametry.

Ceny

Zamawianie przesyłki

Po wykonaniu poprzednich kroków system Bizin.pl jest gotowy do przyjmowania zamówień przesyłek w systemie Bliskapaczka.pl. Można to zrobić bezpośrednio z widoku edycji dokumentu sprzedaży lub z miejsca: moje konto => Konfiguracja => Dodatki i integracje klikając w przycisk Bliskapaczka.pl.

Najłatwiej jest zlecić przesyłkę bezpośrednio podczas dodawania dokumentu sprzedaży. W tym celu wystarczy przejść do zakładki "Dodatki"

faktura

Po kliknięciu w ikonę bliskapaczka.pl możemy rozpocząć procedurę nadania przesyłki wypełniając formularz

Zamówienie 1

Po kliknięciu w przycisk "Zobacz oferty" możemy wybrać interesującego nas przewoźnika

Zamówienie 2

Po wybraniu przewoźnika wypełniamy dane uzupełniające i klikamy przycisk "Zamów przesyłkę". Następnie powinien wyświetlić się widok ze szczegółami.

Zamówienie 3

Dodatkowo w widoku: "Rejestr sprzedaży" przy dokumencie pojawia się ikonka z symbolem przesyłki co pozwala szybko odnaleźć dokumenty z przesyłkami. Po kliknięciu w ikonę mamy podgląd ze szczegółami przesyłki.

Rejestr

Opinie naszych klientów

47 267
zadowolonych
klientów

BizIn.pl