Promocja

Przypisywanie do kontrahenta wzorcowej usługi

BizIn został wyposażony w nową funkcjonalność która umożliwia przypisywanie do danego kontrahenta wzorcowej usługi, która będzie automatycznie dodawana do każdego wystawianego dla niego dokumentu sprzedażowego.

Poniżej przedstawiamy krok po kroku jak dodać do naszego kontrahenta wzorcową usługę.

W pierwszej kolejności przechodzimy do „menu/słowniki” => „kontrahenci” i wybieramy kontrahenta u którego chcemy przypisać wzorcową usługę.

   

Następnie przechodzimy do zakładki „Edycja” gdzie w panelu „Dane uzupełniające” w polu "Wzorcowa usługa, dodawana automatycznie podczas wystawiania dokumentu sprzedaży" wpisujemy nazwę wzorcowej usługi  i wciskamy przycisk „Zapisz”

Uwaga!
Żeby dodać wzorcową usługę do kontrahenta musi ona być dodana w słowniku wzorcowych usług. Więcej o tym przeczytasz w artykule: "Jak stworzyć własny rejestr wzorcowych usług?"

Od tej pory wzorcowa usługa będzie automatycznie dodawana do wystawianych dokumentów sprzedażowych dla danego kontrahenta. 

Opinie naszych klientów

35 314
zadowolonych
klientów

Wielu z naszych Klientów zaufało nam już dawno, dołącz do nich teraz i Ty. Podziel się swoimi opiniami na temat naszego systemu z innymi użytkownikami.

BizIn.pl