aktualności

Umieszczanie odbiorcy na wydruku faktury

15 styczeń 2014, 19:09 Środa

System BizIn umożliwia prowadzenie oddzielnego rejestru odbiorców towarów lub usług przypisanych do konkretnego kontrahenta. Dzięki tej funkcjonalności, można w prosty sposób umieszczać, oprócz standardowych pól SPRZEDAWCA i NABYWCA, pole ODBIORCA na wydruku dokumentów przychodowych (faktura, rachunek). Służy ono do definiowania np. miejsca odbioru towaru lub usługi w sytuacji, gdy towar został wysłany w inne miejsce niż siedziba kontrahenta.

Aby umieścić odbiorcę na fakturze, wystarczy podczas edycji dokumentu, wybrać z listy w polu "Odbiorca" odpowiedni adres.


Lista domyślnie jest pusta i należy ją wypełnić. Aby to zrobić, należy przejść do zarządzania miejscami odbioru, które znajdują się w karcie każdego kontrahenta: “Kontrahent” -> “Miejsca odbioru”
Dodawanie odbiorcy odbywa się również poprzez wciśnięcie przycisku “+”


Następnie wciskamy przycisk "Dodaj nową lokalizację"

Wypełniamy formularz i wciskamy przycisk “Dodaj odbiorcę”.

Tak dodane miejsce odbioru lub odbiorcy, od razu widoczne jest w formularzu edycji faktury.

Opinie
naszych klientów

33 946
zadowolonych
klientów

Wielu z naszych Klientów zaufało nam już dawno, dołącz do nich teraz i Ty. Podziel się swoimi opiniami na temat naszego systemu z innymi użytkownikami.

Kontakt

Dane
kontaktowe
+48 725 060 408 - Biuro Obsługi Klienta
biuro@bizin.pl - kontakt e-mail
Dane
adresowe
ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce
NIP: 657-28-39-511, KRS: nr 0000341341
Kapitał zakładowy: 50 000 zł.
Pomoc
techniczna

Dane osobowe będą przetwarzane przez BizIn Sp. z o.o., ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce, ("BizIn.pl"), jedynie w celu odpowiedzi na wysłane zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać niniejszą zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@bizin.pl.

BizIn.pl