Jak dodawać kody usług?

System BizIn został wyposażony w nową funkcjonalność pozwalającą na dodawanie kodu usługi, a następnie jego wydruku na dokumencie sprzedaży. Jak zatem dodać kod?

Żeby to zrobić w widoku dodawania wzorcowej usługi należy podać kod, który ma być przypisany do naszej usługi.

Po dodaniu kodu będzie on widoczny w słowniku wzorcowych usług.

Jeżeli chcemy, aby dodany przez nas kod widniał na dokumencie sprzedaży i był na nim drukowany, musimy przejść do zakładki „moje konto”, następnie wybieramy „konfiguracja” i w widoku „wydruki” zaznaczamy opcję „Umieszczaj kody usług na dokumentach sprzedaży”

Od tej pory kod będzie automatyczne dodawany i drukowany na każdym wystawionym przez nas dokumencie sprzedaży zawierającym usługi.  

Umieszczanie kodów na dokumencie sprzedaży możemy również włączyć bezpośrednio podczas tworzenia faktury. W tym celu będąc w widoku "Edycja dokumentu: Faktura" wchodzimy w zakładkę "Wygląd" i w polu "Zaawansowane parametry" wciskamy "Zmień".  

Następnie w oknie "Zmiana parametrów wydruku" zaznaczamy opcję "Umieszczaj kody usług na dokumentach sprzedaży".

Opinie
naszych klientów

34 229
zadowolonych
klientów

Wielu z naszych Klientów zaufało nam już dawno, dołącz do nich teraz i Ty. Podziel się swoimi opiniami na temat naszego systemu z innymi użytkownikami.

Kontakt

Dane
kontaktowe
+48 725 060 408 - Biuro Obsługi Klienta
biuro@bizin.pl - kontakt e-mail
Dane
adresowe
ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce
NIP: 657-28-39-511, KRS: nr 0000341341
Kapitał zakładowy: 50 000 zł.
Pomoc
techniczna

Dane osobowe będą przetwarzane przez BizIn Sp. z o.o., ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce, ("BizIn.pl"), jedynie w celu odpowiedzi na wysłane zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać niniejszą zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@bizin.pl.

BizIn.pl