Ogólne Warunki Sprzedaży

Czym jest OWS?

Ogólne Warunki Sprzedaży w skrócie OWS to często używana nazwa dokumentu który określa szczegóły umowy zawieranej na odległość, kiedy kupujący nie ma możliwości zaznajomienia się z regulaminem sprzedaży i wyrażenia na niego zgody. Najczęściej taka sytuacja ma miejsce przy sprzedaży telefonicznej lub z wykorzystaniem wiadomości mailowych. Jeżeli w takich sytuacjach dochodzi do sprzedaży, OWS stanowią integralną część umowy razem z uzgodnionymi przez strony elementami takimi jak towar, cena i sposób dostawy. Ogólne Warunki Sprzedaży są wiec odpowiednikiem regulaminu w sklepie internetowym.

Jak dodać Ogólne Warunki Sprzedaży w systemie Bizin?

Aby dodać Ogólne Warunki Sprzedaży do swojego konta należy wejść w zakładkę „moje konto” następnie „konfiguracja” i wybrać „OWS”. Tam wpisujemy nasze Ogólne Warunki Sprzedaży. Jeżeli chcemy, aby OWS były automatycznie drukowane razem z fakturą zaznaczamy „Domyślnie dołączaj tekst OWS do wydruku faktury”.

   

Istnieje także możliwość ręcznego dodania Ogólnych Warunków Sprzedaży do wystawianej faktury. Żeby to zrobić w widoku edycji dokumentu w zakładce „Dodatki” zaznaczyć należy opcję – „Ogólne Warunki Sprzedaży – OWS”.

   

Opinie
naszych klientów

34 229
zadowolonych
klientów

Wielu z naszych Klientów zaufało nam już dawno, dołącz do nich teraz i Ty. Podziel się swoimi opiniami na temat naszego systemu z innymi użytkownikami.

Kontakt

Dane
kontaktowe
+48 725 060 408 - Biuro Obsługi Klienta
biuro@bizin.pl - kontakt e-mail
Dane
adresowe
ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce
NIP: 657-28-39-511, KRS: nr 0000341341
Kapitał zakładowy: 50 000 zł.
Pomoc
techniczna

Dane osobowe będą przetwarzane przez BizIn Sp. z o.o., ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce, ("BizIn.pl"), jedynie w celu odpowiedzi na wysłane zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać niniejszą zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@bizin.pl.

BizIn.pl