Kod QR na fakturach sprzedaży


Wystawiając faktury w systemie Bizin, istnieje możliwość ułatwienia kontrahentom dokonywania płatności za pomocą QR kodu generowanego na fakturze. Takie oznaczenie może być automatycznie generowane na każdej fakturze, której formą płatności jest przelew bankowy. Wówczas wystarczy, że klient odczyta QR kod oznaczony „Opłać” za pomocą aplikacji mobilnej swojego banku.

Jak włączyć automatyczne dodawanie QR kodu do faktury 

Aby włączyć funkcję automatycznego dodawania QR kodu do dokumentu przelewowego należy przejść do zakładki „moje konto” następnie w panelu „konfiguracja” zaznaczyć opcję „Domyślnie dołączaj kod QR przelewu do dokumentu przelewowego”.  

Istnieje również możliwość ręcznego dodawania QR kodu do faktury. Aby to zrobić w widoku edycji dokumentu, w zakładce „Płatności” należy zaznaczyć w opcji „Kod QR przelewu” pole „dołącz”.

 

Opinie
naszych klientów

34 228
zadowolonych
klientów

Wielu z naszych Klientów zaufało nam już dawno, dołącz do nich teraz i Ty. Podziel się swoimi opiniami na temat naszego systemu z innymi użytkownikami.

Kontakt

Dane
kontaktowe
+48 725 060 408 - Biuro Obsługi Klienta
biuro@bizin.pl - kontakt e-mail
Dane
adresowe
ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce
NIP: 657-28-39-511, KRS: nr 0000341341
Kapitał zakładowy: 50 000 zł.
Pomoc
techniczna

Dane osobowe będą przetwarzane przez BizIn Sp. z o.o., ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce, ("BizIn.pl"), jedynie w celu odpowiedzi na wysłane zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać niniejszą zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@bizin.pl.

BizIn.pl