aktualności

RODO - Informacja o Twoich danych osobowych w BizIn.pl

24 maj 2018, 17:53 Czwartek
RODO - Informacja o Twoich danych osobowych w BizIn.pl limit_size

Szanowny Kliencie,

od dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym, zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności oraz Regulamin usługi. Zależy nam, abyś miał kompletną wiedzę, a tym samym pełen komfort korzystania z systemu BizIn.pl. Dlatego prosimy Cię o zapoznanie się ze zmianami.

Jednocześnie zapewniamy, że należycie dbamy o Twoją prywatność i w żaden sposób nie zwiększamy naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. W każdej chwili możesz je również usunąć, korzystając z formularza dostępnego w panelu "moje konto" pod przyciskiem "Usuń".

Jako ustawowy "Procesor" danych osobowych udostępniamy wzór umowy o powierzenie danych, który możesz wydrukować z naszego systemu: moje konto -> Informacje -> Ważne dokumenty.

Umowa ta dotyczy jedynie firm, które w rejestrze kontrahentów posiadają dane osób prywatnych.

Opinie
naszych klientów

33 093
zadowolonych
klientów

Wielu z naszych Klientów zaufało nam już dawno, dołącz do nich teraz i Ty. Podziel się swoimi opiniami na temat naszego systemu z innymi użytkownikami.

Kontakt

Dane
kontaktowe
+48 725 060 408 - Biuro Obsługi Klienta
biuro@bizin.pl - kontakt e-mail
Dane
adresowe
ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce
NIP: 657-28-39-511, KRS: nr 0000341341
Kapitał zakładowy: 50 000 zł.
Pomoc
techniczna

Dane osobowe będą przetwarzane przez BizIn Sp. z o.o., ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce, ("BizIn.pl"), jedynie w celu odpowiedzi na wysłane zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać niniejszą zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@bizin.pl.

BizIn.pl