Promocja

Podsumowanie zmian - wrzesień 2018

23 wrzesień 2018, 17:08

Wydruki środków trwałych i kosztów działalności do pliku CSV

Dodana została nowa możliwość zapisu danych do plików w formacie CSV, przechowywanych w rejestrach ewidencji środków trwałych oraz kosztów działalności. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzanie zaawansowanych analiz danych w zewnętrznych programach np. Excel

Zapisz środki trwałe do pliku CSV

Dwa konta bankowe na dokumencie sprzedaży

Przedsiębiorcy coraz częściej posiadają dwa lub więcej konta bankowe. Wystawiając fakturę istnieją przypadki, że muszą wystąpić na niej dwa konta, jedno złotówkowe a drugie walutowe. Po wdrożeniu tej aktualizacji nasi użytkownicy mogą tworzyć zestawy kont, które następnie są umieszczane na fakturach.

Dwa konta bankowe na fakturze

W zestawie każde konto ma oznaczoną walutę i system informuje jeśli podczas wystawiania dokumentu sprzedaży waluta dokumentu nie jest walutą jednego z kont bankowych.

Łatwiejszy dostęp do rejestrów i wyszukiwania

Zmienione zostało działanie wszystkich przycisków przechodzenia do rejestrów w menu głównym. Od teraz klikając np. w "Rejestr sprzedaży" przechodzimy bezpośrednio do widoku dokumentów zamiast jak do tej pory do widoku filtrowania. Natomiast okno z narzędziem filtrowania można wywołać klikając ikonkę umieszczoną po prawej stronie lub tą samą ikonkę już w widoku rejestru.

Filtrowanie rejestrów

Nowy widok z dokumentami magazynowymi

Dodano nową funkcjonalność umożliwiającą podgląd dokumentów magazynowych. Jest to pierwszy krok do wdrożenia pełnego obiegu dokumentów magazynowych.

Dokumenty magazynowe - menu

Dokumenty magazynowe - rejestr

Konfigurator wydruku dokumentów sprzedażowych

W widoku edycji dokumentu pojawił się przycisk umożliwiający wywołanie okna zmiany parametrów wydruku.

Konfigurator wydruku faktury - przycisk

Po jego wciśnięciu pojawia się okno z parametrami, które do tej pory były zapisywane podczas wystawiania i nie dało się ich zmienić.

Konfigurator wydruku faktury

JPK_MAG

W widoku rejestru dokumentów magazynowych udostępniono przycisk zapisywania znalezionych dokumentów. Jednym z formatów jest JPK_MAG.

JPK_MAG - zapisywanie zestawienia

Kategorie i kody w usługach

Do słownika usług dodano obsługę kodów usług oraz możliwość przypisywania do nich własnych kategorii. Słownik kategorii jest identyczny z tym jaki w naszym systemie można przypisać do towarów w magazynie czy kosztów.

Kategorie w słowniku usług

UWAGA: Funkcjonalność wymaga włączenia w konfiguratorze podmiotu: "moje konto" -> "Konfiguracja"

Słownik usług - właczanie obsługi kodów i kategorii

Opinie naszych klientów

37 672
zadowolonych
klientów

BizIn.pl