aktualności

Podsumowanie zmian - marzec 2019

13 marzec 2019, 18:20 Środa

Od ostatnich nowości system Bizin został wyposażony w szereg nowych funkcjonalności które w znacznym stopniu ułatwiają i przyspieszają proces wystawiania dokumentów ale również sprawiają, że praca z system jest jeszcze bardziej intuicyjna. Poniżej prezentujemy pełną listę dodanych funkcjonalności z krótkim opisem każdej z nich.

Dodawanie notatki na wydrukach sprzedaży

Dodana została nowa funkcjonalność umożliwiająca dodawanie notatki na wydrukach dokumentów sprzedaży u kontrahentów.

Nowe uprawnienia dla użytkowników

Dodane zostały nowe uprawnienia dla użytkowników pozwalające im  na edycję dokumentów sprzedaży oraz dodawanie wpisów na dokumentach sprzedaży. Dodana została również możliwość ukrycia dla użytkownika cen zakupu towaru znajdującego się w magazynie.

Drukowanie kodów i numerów usług

Pojawiła się nowa możliwość pozwalająca na umieszczanie i drukowanie na dokumentach sprzedażowy kodów i numerów usług.   

  

Dodanie przycisków „+” i „-„ w magazynie

Dodane zostały przyciski „+” i „-‘’ podczas dodawania towarów z magazynu na dokument sprzedaży lub zamówienia dla maksymalnego ułatwienia tego procesu.

Zmiana dnia w kalendarzu za pomocą strzałek kierunkowych

Dodana została funkcjonalność pozwalająca na zmianę dnia w przód lub w tył w kalendarzu za pomocą strzałek góra/dół na klawiaturze. 

Szukanie towaru po SN 

W widoku „Szczegóły lokalizacji towaru” możliwe jest od teraz wyszukiwanie towaru po SN w dokumentach sprzedaży.

Możliwość zdefiniowania dodatkowego pola w widoku miejsca odbioru u kontrahenta

W panelu „Dodawanie nowego miejsca odbioru” u kontrahenta pojawiła się możliwość dodania dodatkowego opisu np. „Płatnik faktury”.

Widok obrotu na liście kontrahentów

W słowniku kontrahentów pojawiła się nowa możliwość wyświetlania obrotu z danym kontrahentem. Można również sortować obrót od najmniejszego do największego lub odwrotnie.

Kod QR do płatności mobilnych

Na każdej sporządzonej fakturze w której zdefiniowanym typem płatności będzie przelew bankowy, od teraz będzie można drukować specjalny kod QR dzięki któremu kontrahent będzie mógł w szybki i łatwy sposób dokonać płatności za pomocą aplikacji mobilnej swojego banku.

Nowy raport – Analiza sprzedaży po usługach 

Dodany został nowy raport dotyczący analizy sprzedaży po usługach.

Nowe zakładki w widoku wystawiania dokumentów sprzedaży i zamówień 

W widoku wystawiania dokumentów sprzedaży i zamówień dodane zostały nowe zakładki w których można ustawić takie parametry jak numer i dzień wystawienia dokumentu, formę płatności, język w jakim ma być wystawiony dokument, jak również można dodać opis, notatkę lub załączniki takie jak gwarancja, specyfikacja lub OWS.

Ogólne Warunki Sprzedaży (OWS) 

Wprowadzono nową funkcję umożliwiającą dodanie do swojego konta Ogólnych Warunków Sprzedaży oraz możliwość ich wydruku i wysłania do klienta razem z dokumentem sprzedażowym.

Wysyłanie zamówień do kontrahentów

Dodano możliwość wysyłania zamówień do kontrahentów, tak jak w przypadku dokumentów sprzedaży.

Import dokumentów w nowych formatach

Od teraz można importować na swoje konto w Bizin.pl dokumenty w formacie Comarch Optima, oraz dokumenty przychodowe w formacie XML z baselinker.com i bizin.pl.

 

Opinie
naszych klientów

33 946
zadowolonych
klientów

Wielu z naszych Klientów zaufało nam już dawno, dołącz do nich teraz i Ty. Podziel się swoimi opiniami na temat naszego systemu z innymi użytkownikami.

Kontakt

Dane
kontaktowe
+48 725 060 408 - Biuro Obsługi Klienta
biuro@bizin.pl - kontakt e-mail
Dane
adresowe
ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce
NIP: 657-28-39-511, KRS: nr 0000341341
Kapitał zakładowy: 50 000 zł.
Pomoc
techniczna

Dane osobowe będą przetwarzane przez BizIn Sp. z o.o., ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce, ("BizIn.pl"), jedynie w celu odpowiedzi na wysłane zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać niniejszą zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@bizin.pl.

BizIn.pl