aktualności

Dodawanie kodu EAN do towaru na magazynie

29 lipiec 2019, 15:08 Poniedziałek

System BizIn został wyposażony w nową funkcjonalność pozwalającą na przypisywanie towarom w magazynie kodów EAN. 

Kod EAN to nic innego jak kod kreskowy który graficznie odzwierciedla określone znaki poprzez kombinację ciemnych i jasnych elementów, ustalone według przyjętych reguł budowy danego kodu (symboliki). 

Aby móc dodawać do towarów kody EAN w pierwszej kolejności przychodzimy od „moje konto” => „konfiguracja”, w zakładce „Oznaczenia towarów” zaznaczamy opcję „Umożliwiaj przypisywanie kodów towaru [EAN]”.

 

Następnie przychodzimy do „magazyn” =>„stany magazynowe”, wybieramy towar któremu chcemy przypisać kod i w widoku „Metryka pozycji kosztowej” wciskamy „kody PN, EAN i SN”.


Wpisujemy kod EAN i wciskamy przycisk „Zapisz zmiany”.

Od tej pory kod EAN będzie przypisany do towaru na magazynie.

Umieszczanie kodu EAN na dokumencie sprzedaży

System Bizin umożliwia również umieszczenie EAN na fakturze sprzedaży. Żeby to zrobić przechodzimy do „moje konto” => „konfiguracja” i w zakładce „Wydruki” zaznaczamy opcję „Umieszczaj kody PN i EAN na dokumencie sprzedaży”.

Kod EAN będzie od tej pory widoczny na fakturze sprzedaży.

Istnieje również możliwość włączenia dodawania kodu EAN  bezpośrednio podczas tworzenia faktury. Będąc w widoku "Edycja dokumentu: Faktura" wybieramy zakładkę "Wygląd" i w polu "Zaawansowane parametry" wciskamy "Zmień"

 

Następnie w oknie "Zmiana parametrów wydruku" zaznaczamy opcję "Umieszczaj kody PN i EAN na dokumencie sprzedaży".

Opinie
naszych klientów

34 012
zadowolonych
klientów

Wielu z naszych Klientów zaufało nam już dawno, dołącz do nich teraz i Ty. Podziel się swoimi opiniami na temat naszego systemu z innymi użytkownikami.

Kontakt

Dane
kontaktowe
+48 725 060 408 - Biuro Obsługi Klienta
biuro@bizin.pl - kontakt e-mail
Dane
adresowe
ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce
NIP: 657-28-39-511, KRS: nr 0000341341
Kapitał zakładowy: 50 000 zł.
Pomoc
techniczna

Dane osobowe będą przetwarzane przez BizIn Sp. z o.o., ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce, ("BizIn.pl"), jedynie w celu odpowiedzi na wysłane zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać niniejszą zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@bizin.pl.

BizIn.pl